نرم افزار مدیریت مطب OpenGate ماژول مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتریان بصورتی طراحی شده است تا شما به آسان ترین شکل با مراجعین خود در ارتباط باشید. حالا شما می توانید ارتباطی موثر و لذت بخش را با مراجعین تجربه کنید. مشتریان شما نیز حالا به ساده ترین شکل نظرات خود را با شما به اشتراک خواهند گذاشت.

ماژول مدیریت ارتباط با مشتریان نرم افزار OpenGate

دریافت اطلاعات تماس و برقرای تماس با مراجعین مطب تنها کاری است که در گذشته بدون استفاده از نرم افزارهای مناسب برای برقرار ارتباط با مشتریان استفاده شده است. حتی با استفاده از بسیاری از نرم افزارهای موجود، مدیریت ارتباط با مشتری کاری زمان گیر می باشد. با داشتن امکانات مناسب، اطلاعات مشتریان می تواند بعنوان منبعی بسیار ارزشمند در افزایش درآمد مطب استفاده گردد.

ماژول مدیریت ارتباط با مشتریان نرم افزار مدیریت مطب OpenGate بهترین راه برای آسان شدن فرایند های ارتباطی با مشتری است. امّا در کنار مدیریت ارتباط با مشتریان، حالا شما می توانید با استفاده از اطلاعات و امکاناتی که در اختیار دارید رضایت مراجعین مطب خود را ارتقا دهید.

با استفاده از بهترین تکنولوژی ها، OpenGate  به شما کمک می کند از تمامی ظرفیت ها و اطلاعات خود به راحتترین و کاربردیترین شکل استفاده نمایید. نرم افزار OpenGate طراحی شده است تا شما با کمک آن رضایت مراجعین را افزایش دهید و تعداد مراجعین بیشتری داشته باشید.