مدیریت ارتباط با مراجعین

به راحتی با مراجعین خود ارتباط برقرار کنید و کاری کنید که مراجعه افراد به مطب و یا کلینیک شما بیشتر شود.

بخش مدیریت ارتباط با مراجعین نرم افزار OpenGate طراحی شده است تا شما با استفاده از ویژگی‌هایی که مراجعین شما داشته‌اند مانند خدمات دریافتی و یا حتی مواردی مانند سن و جنسیت افراد بتوانید گروه مخاطب مدنظر خود را انتخاب و با آنها پیام ارسال نمایید. بدین صورت شما می‌توانید خدمات، اخبار و یا حتی تخفیف‌ها و برنامه‌های موردنظر خود را برای گروه‌های دلخواه ارسال کنید.

حسابداری آسان

تمامی درآمدها و هزینه‌ها را در کمترین زمان و به سادگی ثبت کنید

بخش حسابداری به شما کمک می‌کند تا تمامی درآمدها و هزینه‌ها را با جزئیات و به آسانی ثبت نمایید. فرآیند ثبت به صورت چشمگیری ساده سازی سریع شده است. همچنین شما می‌توانید با دسترسی به گزارش‌های کاربردی میزان و محل درآمدهای خود از خدمات مختلف را محاسبه نمایید.

ثبت اطلاعات مراجعین

تمامی اطلاعات مورد نیاز در رابطه با مراجعه کنندگان و خدمات دریافتی آنان را به سادگی ثبت نمایید.

ثبت اطلاعات مراجعین بصورت پرونده پزشکی الکترونیکی فرایندی زمانبر و خسته کننده می‌باشد. OpenGate به شما بستری ارائه می‌کند که این فرایند به نحوی چشمگیر سریع شده و همچنین شما بتوانید با ایجاد فرم‌های دلخواه اطلاعاتی که مورد نیازتان است را دریافت کنید. علاوه براین شما می‌توانید عکس مربوط به مراجعین را نیز به سادگی و حتی با استفاده از تلفن همراه گرفته و آن را ثبت نمایید.

نوبت دهی آسان

با استفاده از محیط کاربری زیبا و کارا به آسانی نوبت‌های خود را مدیریت نمایید

با استفاده از بخش نوبت‌دهی و تقویم نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک OpenGate می‌توانید نوبت‌های جدید را به آسانی وارد کرده و به صورت خودکار چند روز قبل از رسیدن نوبت، به مراجعین پیامک یادآوری ارسال نمایید. همچنین قادر خواهید بود تمامی نوبت‌های خود را در گذشته و یا آینده مشاهده کرده و به آسانی برنامه خود را تنظیم نمایید.