نرم افزار مدیریت مطب OpenGate ماژول پرونده پزشکی هوشمند

پرونده پزشکی هوشمند به صورتی طراحی شده است تا شما دغدغه های مربوط به وارد کردن اطلاعات مراجعین و مشتریان مطب را تا حد امکان رفع نماید. با امکاناتی که توسط نرم افزار مدیریت مطب OpenGate به شما ارائه می گردد خیلی راحت از امکانات مروبط به الکترونیک کردن پرونده مراجعین لذت ببرید.

پرونده الکترونیک هوشمند با نرم افزار مطب OpenGate

استفاده از پرونده الکترونیک مزایای بسیار زیادی برای مطب ها به هم راه دارد. امّا در کنار این مزایا مشکلات مربوط به وارد کردن اطلاعات و زمان بر بودن آن و همچنین نیاز به سخت افزار ها و زیر ساخت از موانعی بوده است که موجب شده بسیاری از پزشکان برای مدیریت مطب خود از پرونده کاغذی استفاده نمایند.

نرم افزار مدیریت مطب OpenGate  تمامی این مشکلات را برطرف نموده و حالا شما می توانید بدون نیاز به اینترنت و حتی کامپیوتر با سرعت بالا و هزینه بسیار کم  در کنار بسیاری از امکاناتی که به شما ارائه می شود، پرونده مراجعین را نیز بصورت الکترونیک ذخیره نمایید. با استفاده از این اطلاعات در کنار دیگر خدمات قادر خواهید بود تا مدیریت مطب را آسان تر، موثر تر و لذبت بخش تر  از همیشه انجام دهید.

با الکترونیک شدن پرونده مراجعین در نرم افزار OpenGate  شما می توانید به سادگی اطلاعات مراجعین را تحلیل نمایید و مدیریت مطب خود را به بهترین شکل انجام دهید. تحلیل اطلاعات در کنار دیگر بخش های نرم افزارمدیریت مطب به شما کمک می کند تا تعداد مراجعین را به طرق مختلف افزایش دهید. همچنین دیگر نیازی به استفاده از پرونده های کاغذی نخواهید داشت. فضای کاری کمتری را برای پرونده ها اختصاص خواهید داد و در هر زمان که بخواهید می توانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید.